O ProjektTop.pl

O ProjektTop.pl

Gotowe projekty domów dopasowane do Ciebie.

Jesteś na stronie ProjektTop, czytasz te słowa, a to oznacza, że chcesz poznać nas nieco bliżej. To wspaniała wiadomość. Pozwól, że pokrótce wytłumaczymy Ci dlaczego.

Pomysł stworzenia sklepu z nowoczesnymi projektami domów zrodził się wiele miesięcy temu w chwili, w której szukając swojego wymarzonego mieszkania, musieliśmy przebrnąć przez gąszcz wizualizacji projektów domów, pracowni, ofert, katalogów, planów. Po kilku dniach żmudnych poszukiwań w naszych głowach pojawiła się myśl, że można to zrobić inaczej. Prościej, przejrzyściej, przyjemniej.

Projekty domów na wyciągnięcie… kursora

Główną ideą, wokół której rozwijał się ProjektTop, było stworzenie witryny, w którym znajdą się oferty, nie jednej, a wielu pracowni projektowych. Miejsca, gdzie w prosty, bardzo intuicyjny i przede wszystkim szybki sposób, będzie można porównać tysiące propozycji bez konieczności odwiedzania wielu stron internetowych, czy przeglądania sterty katalogów.

Wybierz wymarzony projekt domu jeszcze dziś

Tworząc sklep z projektami domów ProjektTop, nauczeni doświadczeniem, ogromny nacisk kładliśmy na jego funkcjonalność, łatwość obsługi oraz maksymalne uproszczenie i skrócenie czasu trwania etapu wyboru projektów domów dostępnych online. Bo głęboko wierzymy, że budowę domu powinno zacząć się od miłości i marzeń, a nie tygodni spędzonych nad ofertami.

Pozdrawiamy
Zespół ProjektTop.pl